آشنایی با سبک انگلیش هوم

انگلیش هوم چیست؟انگلیش هوم یکی از آن سبک های دوست داشتنی است که شمارا به دنیای آرام و لطیف خود میبرد. رنگ ها وطرح ها در این سبک ملایم و آرامش بخش هستند.نقش های گلدار خیلی کاربرد دارد و تقریبا هر چیزی که استفاده میکنید چنین زمینه ای خواهد داشت دکوراسیون انگلیش هوم می تواند برای کسانی که دکوراسیون رابه شکل لطیف و رویایی ترجیح میدهند خیلی مناسب باشد .پیش از آن که با چگونگی اجرای این سبک آشنایی پیدا کنید خوب است بدانید که پالت رنگ مورد استفاده در این سبک عموما ترکیبی از سفید ، شیری ، صورتی ، گلبهی ،آبی آسمانی و کرم می باشد .شما می توانید بسته به علاقه خود دو یا سه رنگ را برای دکوراسیون داخلی به کار بگیرید .مرحله بعد اجرای طرح ها و ست کردن آنهاست که بحث گسترده تری دارد .مسلما زمانی که برای پیاده سازی طرح انگلیش هوم در دکوراسیون داخلی اقدام میکنید باید روی پرده ها حساب باز کنید پرده ها میتواند یک عنصر قوی در دکوراسیون داخلی باشند و شما را به سمت نتیجه دلخواه ببرند پرد های گل دار یک انتخاب فوق العاده خواهند بود . فضایی که به سبک انگلیش هوم دکوراسیون شده باشد بدون شک یک پرده گل دار می طلبد شما میتوانید قسمت هایی از پارچه مورد استفاده برای سفارش و دوخت پرده را برای تهیه روکش کوسن های مبلمان انگلیش هوم به کار ببرید و یک ست زیبا ایجاد کنید .پارچه تاپستری شاید به اندازه دیگر عناصر دکوری آشنا نباشد  اما استفاده از آن می تواند خیلی جذاب به نظر برسد اگر به آویزان کردن پارچه از دیوار علاقه مند هستید و میخواهید طبق این سبک عمل کنید یک پارچه با طرح گلدار تهیه کنید .شما میتوانید هر پارچه که مناسب کوبیدن به دیوار باشد را برای این کار انتخاب کنید .

تصاویر سبک انگلیش هوم

دکوراسیون انگلیش هوم

طبیعتا اگر به سراغ اتاق خواب بروید و فکر اجرای دکوراسیون انگلیش هوم با طرح گلدار را داشته باشید باید اول و قبل از هرچیز به سراغ تخت خواب رفت رو تختی و نحوه انتخاب آن نیمی از بار دکوراسیون اتاق خواب را به دوش میکشد .روتختی های گل دار گزینه های محبوب و شناخته شده ای هستند که میتواند به سادگی یکی از آن ها را برای خود تهیه کنید این که رو تختی و کوسن ها را با پرده ست کنید یا خیر هم به نظر خودتان بستگی دارد اما مسلما تاثیر خوبی خواهد داشت .زمانی که قرار است چیدمان منزل خود را به سبک انگلیش هوم پیاده کنید باید یک ست زیبا از مبل های گل دار داشته باشید این زمینه را میتوانید برای مبل های راحتی مبل های استیل و حتی صندلی های ناهار خوری به اجرا در اورید .البته میتوانید با کاربرد مبلمان های مختلف و بهره گیری از روکش گلدار زمینه ای سبک پاسخ مناسبی دهید .در ضمن عملکرد مناسب تر اینگونه میباشد که بتوانید پارچه رو مبلی را با پرده تان ست کنید .زمینه دکوراسیون انگلیش هوم را میتوان با چند ایده کوچک در ست ناهارخوری نیز اجرا نمود اگر دوست داشته باشید حس لطیف این سبک را در هنگام غذا خوردن هم احساس کنید میتوانید سفره و روکش صندلی ها ی ناهار خوری تان را گلدار در نظر بگیرید.شما میتوانید ظروف و گلدان ها را نیز در زمینه این دکوراسیون با فضای ناهار خوری تان سهیم کنید و یک ست کامل و بی عیب و نقص بسازید.مسلما در منزلی که همه چیز طبق سبک انگلیش هوم چیده و آراسته شده است جای یک مبل شزلون با طرح مشابه خالی خواهد بود . شزلون ها اگر به خودی خود وارد عمل شوند میتوانند تاثیر قابل توجهی بر دکوراسیون منزل شما بگذارند  حال تصور کنید که شزلون شما طراحی مشابه دیگر مبلمان داشته باشد و در هماهنگی با انها انتخاب شود .

طراحی و چیدمان اتاق نشمین در سبک انگلیش هوم

استفاده از زمینه هایی با طرح های گلدار زیبایی خاصی به محیط آشپزخانه شما می بخشد. حتی زمانی که برای خرید ملزومات آشپزخانه می روید ، خرید یک ست زیبا و کامل از ظروف گلدار این زیبایی را دو چندان می کند. دستمال های آشپزخانه و سفره از جمله مواردی است که می تواند در نمایش بهتر سبک انگلیش هوم به کار رود. در دکوراسیون انگلیش هوم قالیچه ها یکی از مهمترین ارکانی می باشد که در طراحی داخلی خانه می توان از آن استفاده کرد. قالیچه های گلدار با قرار گرفتن در کنار سایر عناصر داخل خانه بهترین گزینه برای این سبک می باشد. یکی از ساده ترین و کم هزینه ترین راه های پیاده سازی سبک انگلیش هوم کاغذ دیواری می باشد. در اینجا هم مانند سایر عناصر طرح گلدار نقش بسزایی در زیبا کردن خانه ایفا می کند.

کاغذ دیواری طرح انگلیش هوم
استفاده از قالیچه در انگلیش هوم

کوسن های مبل از مواردی است که در همه سبک های دکوراسیون داخلی استفاده می شود. در دکوراسیون انگلیش هوم شما با عوض کردن روکش های کوسن مبل می توانید ظاهری زیبا به مبلمان منزل خود ببخشید. به طور مثال اگر مبلمان خانه شما ساده باشد استفاده از روکش های گلدار برای کوسن های مبل بهترین انتخاب می باشد.

کوسن گلدار برای مبلمان انگلیش هوم

ویژگی های دکوراسیون سبک انگلیش هوم

  • استفاده از ترکیب رنگ های ملایم تر در مبلمان و اتاق خواب
  • به کار رفتن نقش گل در طرح زمینه تمامی وسایل خانه مانند : کاغذ دیواری – رومبلی و پرده
  • چیدمان مبلمان با طرح شزلون در کنار پنجره – شومینه و یا گوشه فضای نشیمن
  • استفاده از قالیچه های طرح ابریشمی گلدار در رنگ های روشن در کف اتاق خواب و فضای نشیمن
  • استفاده از کاغذ دیواری با ترکیب رنگ متناسب با مبلمان انگلیش هوم و اتاق خواب این سبک
اتاق خواب به سبک انگلیش هوم